Koledar dogotkov

Last month December 2023 Next month
M T W T F S S
week 48 1 2 3
week 49 4 5 6 7 8 9 10
week 50 11 12 13 14 15 16 17
week 51 18 19 20 21 22 23 24
week 52 25 26 27 28 29 30 31

Prijava

Nedelja … 13. maj …,  to je bila tista nedelja ko naša župnija »poskrbi« tudi za naše najstarejše župljane. Tako kot vedno smo se zbrali ob 15. uri. Zbralo se nas je okoli trideset in tako kot vsako leto - tudi letos ni izjema - je naša župnijska Karitas poskrbela za pogostitev.
  Naše srečanje se zmeraj začne s sveto mašo, kjer se lahkoprejme zakrament sv. bolniškega maziljenja. Sveto mašo je daroval župnik p. Jože Poljanšek. Mašno bogoslužje je polepšalo petje mešanega pevskega zbora. Po maši je sledila pogostitev in druženje v večnamenski dvorani v župnišču. Za pogostitev so poskrbeli člani župnijske Karitas, za dobro vzdušje pa so poskrbeli udeleženci kar sami. Med seboj so prijetno klepetali, obujali spomine ter tudi kakšno zapeli. Bilo je prijetno in lepo, tako kot vsako leto.    Vsi iskreno upamo, da se drugo leto nekje v prvi polovici meseca maja spet vidimo.
                                                                                                                                        Maja Ogrinc

 

Še utrinek udeleženke Natalije Polajžar.

V nedeljo 13. maja je bilo srečanje ostarelih in bolnih pri sv. Magdaleni. Najprej smo imeli sv. mašo. Bila je lepa in doživeta. Po maši smo šli v župnišče kjer smo se poveselili. Pogostili so nas s kruhki, čajem in torto. Župnik nam je ponudil tudi vino. Potem smo še malo peli. Nato smo se počasi poslovili in odšli domov. Bilo je zelo lepo.