Koledar dogotkov

Last month September 2023 Next month
M T W T F S S
week 35 1 2 3
week 36 4 5 6 7 8 9 10
week 37 11 12 13 14 15 16 17
week 38 18 19 20 21 22 23 24
week 39 25 26 27 28 29 30

Prijava

   Bila je nedelja (12.5.13), sonce se je sramežljivo in negotovo skrivalo za temnimi oblaki. Kakor da bi vedelo, da je to pomemben dan za nas in naše Lučke. Po treh letih nama je s Kristino potekel mandat in bilo je potrebno izvesti volitve. V ta namen sta nas obiskala Barbara in Matej, koordinatorja regije Maribor-vzhod, in prevzela uradni del, ki pa je bil seveda ˝Lučkarsko uraden˝. Najprej sva povedala svoje izkušnje in poglede za naprej ter ponudila svoje ˝služenje˝ še za naslednji mandat, nato pa sta Barbara in Matej dala besedo tudi vsem ostalim. Pogovor je bil zelo iskren, prijeten in bilo je čutiti moč Božje ljubezni. Ker ni bilo na voljo nobenega drugega kandidata, so najin mandat vsi z veseljem potrdili. Sledila je sveta maša, kjer sva prejela od patra Franceta tudi Božji blagoslov. Vsi smo bili veseli, tudi nebo se je zjasnilo in posijalo je sonce. V tretjem delu smo dogodek proslavili še s klepetom ob pecivu, kavi in pijači. Hvala vsem in vsakemu posebej za naklonjenost, zaupanje in pripravljeno pomoč. Animacijski skupini in patru Francetu Zupančiču, našemu duhovnemu očetu, brez katerega bi težko zmogli izpeljati naša srečanja.

 

   Za konec pa le še to; Jezus je rekel: „Kjer sta namreč dva ali so trije zbrani v mojem imenu, tam sem jaz sredi med njimi.“ Zato velja še enkrat povabilo vsem vam, bratje in sestre. Vse dobro in še naš pozdrav: SLAVJE VERE, SLAVJE LUČI!

                                                                   Damijan in Kristina Mlinarič

Koordinatorja VIL sv. Magdalena

 

Del Magdalenske skupine VIL