Last month December 2019 Next month
week 48 1
week 1 30 31

Danes, 1. decembra, zaključujemo s Tednom Karitas. Vsem našim prostovoljkam in prostovoljcem, ki se posvečate delu v župnijski Karitas, se ob tej priložnosti iskreno zahvaljujemo za vaše predano služenje.

Danes popoldne, ob 15.00, bo v športni dvorani na Vrbanski 30, osrednje praznovanje Mariborske dekanije ob misijonu. Besedno bogoslužje bo vodil nadškof Alojzij Cvikl in stalni diakoni. Na prireditvi bo sodeloval Gregor Čušin, dekanijski zbori in Zavod A. M. Slomška. To srečanje toplo priporočamo! Organizatorji bodo veseli peciva za to priložnost.

Jutri, v ponedeljek, 2. decembra, ob 18.00, bo v Zavodu Antona Martina Slomška dobrodelni Miklavžev koncert. Vstopnice so na voljo v Slomškovi knjigarni.

V sredo, 4. decembra, bo po večerni sv. maši seja ŽPS.

Tudi letos bo otroke obiskal Miklavž. Z nami bo v četrtek 5. decembra ob 16.00. Za to priložnost se pripravlja igrica. Prijavnice so na voljo na policah za tisk. Pohitite s prijavami.

V četrtek pred prvim petkom bomo eno uro pred sv. mašo pred Najsvetejšim molili za duhovne poklice.

V petek, 6. decembra, nadaljujemo z župnijskim misijonom. Z nami bo misijonar p. Viljem Lovše DJ. Ob 17.00 bo srečanje za mlade. Zvečer bo sv. maša z nagovorom. Ob 19.15 bo srečanje za moške.

V soboto dopoldne, 7. decembra, bo misijonar vodil sveto mašo v Domu Danice Vogrinec. Popoldne ob 15.00 bo srečanje Vere in Luči. Zvečer bo sv. maša z nagovorom.

4. septembra se je začel mariborski misijon. Trajal bo do božiča. Sprotno dogajanje najdete na povezavi:  MARIBORSKI MISIJON

ODPRTOST ŽUPNIJSKE PISARNE: v ponedeljek, torek, četrtek in petek od 10.00 – 12.00. Sicer ste vedno dobrodošli, če smo doma. Lahko nas pokličete tudi po telefonu. ŽUPNIJSKA FACEBOOK STRAN

DOGODKI V DEKANIJI IN NADŠKOFIJI

6.11. ob 18. uri bo v prostorih Univerzitetne župnije Slomškov trg 20 odprta pevska vaja za mlade in študente. Vaje za nas pripravlja študentski pevski zbori Vdih. Pevskim vajam sledi ob 19. uri študentska maša v stolnici.

7.11. pričnemo v prostorih Univerzitetne župnije s študentskim veroukom. Srečanje bo ob 19. uri. Načrtujemo, da bodo 2x mesečno. Kogar zanima, vabljen, da se pridruž

PASTIRKO PISMO MSGR. MAG. ALOJZIJA CVIKLA DJ OB NASTOPU SLUŽBE MARIBORSKEGA NADŠKOFA IN METROPOLITA.  Pastirsko pismo